UUDISED E-POSTI TEEL

Juhul kui soovid olla kursis meie uudiste ja kuumade pakkumistega, sisesta oma e-posti aadress ja vajuta OK.

UUDISED E-POSTI TEEL

Juhul kui soovid olla kursis meie uudiste ja kuumade pakkumistega, sisesta oma e-posti aadress ja vajuta OK.

Jimmy Choo Jimmy Choo JONAS-0T7JL Jimmy Choo JONAS-0T7JL picture 379.00113.70
-70%

Jimmy
Choo JONAS-0T7JL

€113.70
€379.00
Kogus Hind Summa
€113.70 €113.70
Summa: €113.70 Te säästate:€265.30
Osta
Malaisia päritolu jalatsimeister Jimmy Choo on kogu maailmas tuntud kaubamärgi kvaliteedi ja ebatavalise stiilitunnetuse poolest. Jimmy Choo prillid on stiililt sama peened nagu meistri valmistatud kingad. Disain on enamjaolt vaoshoitud, kuid alati moodne. Palju kasutatakse kive, läikeid ja mitmesuguseid dekoratiivseid elemente, mis muudavad prillid naiselikuks ja hinnatuks. Läikivast poolläbipaistvast plastikust õrnroosat värvi raamid. Raamide ja sangade kinnituskohas dekoratiivsed metallelemendid kollast ja roosat värvi kividega.

Tasuta tarne

Parimad hinnad ja ei mingit kohaletoimetamise tasu? Mis toimub? Kas tõesti? Telli kohaletoimetamine kasvõi Unguri järvele või ükskõik kuhu mujale. Toimetame Sinu tellimuse Sulle kohale kulleriga, posti teel või pakiautomaati – ei mingeid probleeme.

RAHA TAGASTAMINE

Sul on silmad, et nautida värvilist taevast. Naudi! Meie hoolitseme sinu silmade eest nagu ei keegi teine! Ja kui peaksid meie püüdlikkusest ja toetusest ka tüdinema, pole sellest midagi. Ostude eest, mille tagastad 14 päeva jooksul, saad tasutud summa tagasi.

Parameetrid

1
Tootja Jimmy Choo
Sugu Naiste
Kuju Kandiline
Raami tüüp Täisraam
Värvus Bordoo
Materjal Kombineeritud
Läätse laius (mm) 53
Ninasild (mm) 21
Sangade pikkus (mm) 140