UUDISED E-POSTI TEEL

Juhul kui soovid olla kursis meie uudiste ja kuumade pakkumistega, sisesta oma e-posti aadress ja vajuta OK.

UUDISED E-POSTI TEEL

Juhul kui soovid olla kursis meie uudiste ja kuumade pakkumistega, sisesta oma e-posti aadress ja vajuta OK.

Guess Guess GU3030-074 Guess GU3030-074 picture 178.0071.20
-60%

Guess
GU3030-074

€71.20
€178.00
Guess on kahe venna loodud kaubamärk, mis on saavutanud suure populaarsuse mitte ainult oma sünnimaal USA-s, vaid kogu maailmas. Guessi prillid on alati nõutud, silmapaistvad, moodsad ja väljendusrikkad. Need on mõeldud inimestele, kes suudavad leida tasakaalu moefantaasiate ja tegeliku elu vahel.
Vali välja prilliraami läätsed
 • Peegeldusvastase kattega prilliläätsed
  Tasuta pakume neid prilliläätsesid dioptriatega ehk kangusega +/– 6,00 ja silindriga kuni +2,00. Kui korrektsioon ei jää sellesse diapasooni, võtab teiega ühendust meie kliendinõustaja, et täpsustada lisatasu suurust.
  € 36.00
 • Mitmekordse kattekihiga peegeldusvastase kattega
  Läätsesid on võimalik nii õhendada kui ka toonida, luues päikeseprillide efekti – hinnast ja saadavusest räägib pärast tellimuse esitamist kliendinõustaja.
  € 60.00
 • Prilliläätsed arvuti- ja nutiseadmete kasutajatele
  Kvaliteetne läätsekate tagab hea valguse läbilaskvuse ning ka läätse kergema hooldamise. Läätsel on sinakas peegeldus. Läätsesid on võimalik nii õhendada kui ka toonida, luues päikeseprillide efekti – hinnast ja saadavusest räägib pärast tellimuse esitamist kliendinõustaja.
  € 60.00
 • Prilliläätsed autojuhtidele – DriveSafe
  DriveSafe-prilliläätsed parandavad nägemiskvaliteeti väheses valguses ning vähendavad peegeldusi ja vastusõitvate autode tulede tekitatud pimestavat efekti, võimaldades tunda end autojuhtimisel mugavamalt ja turvalisemalt.
  € 120.00
 • Fotokroomsed prilliläätsed – „kameeleonid”
  ZEISS Photofusion 1.5 Dura Vision Platinum 1.5 (standardse) paksusega läätsed, mida on 2 tooni – pruun ja hall – toon täpsustatakse pärast tellimuse tegemist.
  € 160.00
 • DVP-kattega õhendatud prilliläätsed
  ZEISS Single Vision 1.67 AS Dura Vision Platinum läätsed ainulaadse kattekihiga, mis tagab hea valguse läbilaskvuse ning ka kergema ja mugavama läätse hooldamise. Need on valmistatud eriti kõvast materjalist, mis tagab parema kaitse kriimustuste eest!
  € 170.00
 • Prilliläätsed kontaktläätsede kasutajatele
  Läätsedel on sinist valgust blokeeriv kattekiht, mis on eriti sobiv kasutamiseks arvuti juures, teiste nutiseadmete kasutamisel või kasutamiseks kunstvalgusega siseruumides.
  € 220.00
PRILLID ON ETTE NÄHTUD:

Kangus (SPH) Silinder (CYL) Telg (AXIS)
Pupillidevaheline kaugus (PD)
€107.20
€107.20
Summa: €107.20
Osta

Tasuta tarne

Parimad hinnad ja ei mingit kohaletoimetamise tasu? Mis toimub? Kas tõesti? Telli kohaletoimetamine kasvõi Unguri järvele või ükskõik kuhu mujale. Toimetame Sinu tellimuse Sulle kohale kulleriga, posti teel või pakiautomaati – ei mingeid probleeme.

RAHA TAGASTAMINE

Sul on silmad, et nautida värvilist taevast. Naudi! Meie hoolitseme sinu silmade eest nagu ei keegi teine! Ja kui peaksid meie püüdlikkusest ja toetusest ka tüdinema, pole sellest midagi. Ostude eest, mille tagastad 14 päeva jooksul, saad tasutud summa tagasi.

Parameetrid

1
Tootja Guess
Sugu Naiste
Kuju Ümmargune
Raami tüüp Täisraam
Värvus Roosa
Materjal Metall
Läätse laius (mm) 51
Ninasild (mm) 18
Sangade pikkus (mm) 135